Product Design & Technology (164 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.40 | 46.80 | 45.20 | 43.60 | 42.00 | 40.40 | 38.80 | 37.20 | 35.60 | 34.00 |
50 (4 total)
- Blythe, Fabienne Marguerite (Loreto College, Ballarat)
- De Santo, Ella Kate (Star of the Sea College, Brighton)
- Oehlmann, Sophie Louise (Brunswick Secondary College)
- Seelig-Schattner, Nyah (Melbourne Girls' College, Richmond)
49 (3 total)
- Lim Joon, Ella Carol (Ruyton Girls' School, Kew)
- Norsworthy, Amelda Jacqueline (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Olding, Clare Frances (St Michael's Grammar School, St Kilda)
48 (4 total)
- Favaloro, Georgina Zoe (Kardinia International College, Bell Post Hill)
- Gillam, Catriona Lynn (Ballarat Grammar, Wendouree)
- Ierino, Michaela Isabella (Methodist Ladies College, Kew)
- Morris-Dalton, Nell (Northcote High School)
47 (8 total)
- Beckmans, Grace Dechantal (Catherine McAuley College, Bendigo)
- Biasotto, Lisa Nicole (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Curtis, Hayley Maree (Mater Christi College, Belgrave)
- Hales, Alec William (Ivanhoe Grammar School)
- Ko, Chaelim (Girton Grammar School, Bendigo)
- Marshall, Jordan Bea (Presentation College Windsor)
- Shutt, Athina Joan (Toorak College, Mount Eliza)
- Smith, William Alexander (Scotch College, Hawthorn)
46 (6 total)
- Jenkinson, Ian William (Diamond Valley College, Diamond Creek)
- Martinez, Carla Adriana (Northcote High School)
- McLoughlin, Will Francis (St Patrick's College, Ballarat)
- O'Leary, Benedict Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Taylor, Hugo Oliver (St Michael's Grammar School, St Kilda)
- Zhou, Zixuan (Ruyton Girls' School, Kew)
45 (11 total)
- A'Beckett, Millicent Florence (Geelong Grammar School, Corio)
- Beagley, Benjamin Arthur (St Kevin's College Toorak)
- Casey, Riley Patrick (Damascus College, Mount Clear)
- Gauci, Lucas Jesse (Emmanuel College, Altona North)
- Grigg, Taya Carol Claire (Williamstown High School)
- Hurdsfield, Chloe Jayne (Ballarat High School)
- Kamp, Lachlan Alexander (Scotch College, Hawthorn)
- Kellock, Minna Elizabeth (Methodist Ladies College, Kew)
- McGregor, Olivia Rose (Ruyton Girls' School, Kew)
- Murgana, Loren Rose (St Francis Xavier College, Beaconsfield)
- Taylor, Isaac Willoughby (Wangaratta High School - Edwards Street Campus)
44 (15 total)
- Clarke, Emily Jane (Methodist Ladies College, Kew)
- Clarke, Gabrielle Catherine (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Comisso, Tajana (Santa Maria College, Northcote)
- Frampton, Daniel James (Peninsula Grammar, Mount Eliza)
- Grubb, Mikhala Kate (Swinburne Senior Secondary College, Hawthorn)
- Henderson, Charlotte Elizabeth (Toorak College, Mount Eliza)
- Hyde, Amy Grace (St Helena Secondary College, Eltham)
- Kennedy, Jasmine Holain (Northcote High School)
- Magi, Stephanie Grace (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Robinson, Isabella (Star of the Sea College, Brighton)
- Rotter, Remi Nataylia (Padua College, Mornington)
- Ryan, Ella Grace (Star of the Sea College, Brighton)
- Stevens, Dakota Ruby (Highvale Secondary College, Glen Waverley)
- Terry, Griffin Jack Garrard (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Wardle, Rex Joseph (Notre Dame College, Shepparton)
43 (20 total)
- Boric, Alyssa Rachel (Nazareth College, Noble Park North)
- Brown, Alana Jade (Notre Dame College, Shepparton)
- Coghlan, Olivia (Bacchus Marsh Grammar)
- Dalton-Kors, Tyeisha Valentine (Maffra Secondary College)
- Despotellis, Melissa (St Helena Secondary College, Eltham)
- Eicke, Alycia (Santa Maria College, Northcote)
- Giles, Heidi Rose (Loreto College, Ballarat)
- Loader, Fletcher Murray (St Patrick's College, Ballarat)
- Lyons, James Gerard (St Kevin's College Toorak)
- Maatouk, Rita (Santa Maria College, Northcote)
- McCrum, Samuel Robert (St Patrick's College, Ballarat)
- Minniti, Gisselle (Santa Maria College, Northcote)
- Noonan, Claire Ann (Norwood Secondary College, Ringwood)
- O'Connell, Joshua (Northcote High School)
- Oliver, Mikayla Kate (St Francis Xavier College, Beaconsfield)
- Peace, Edward Bourchier (St Michael's Grammar School, St Kilda)
- Proe-Carter, Liam Benjamin (Northcote High School)
- Simmons, Samuel Joseph (Belgrave Heights Christian School)
- Sinni, Oscar Luca Luisetto (St Kevin's College Toorak)
- Vella, Brittany Monique (Ave Maria College, Aberfeldie)
42 (24 total)
- Blundy-Jones, Laura (Geelong Grammar School, Corio)
- Booth, Oliver William (Peninsula Grammar, Mount Eliza)
- Brace, Oliver James (Berwick Grammar School, Officer)
- Burn, Olivia Kate (Star of the Sea College, Brighton)
- Clarke, Ashlee Elizabeth (St Helena Secondary College, Eltham)
- Damiris, Desmia Phyllis (St Michael's Grammar School, St Kilda)
- Day, Emilia Frances (Toorak College, Mount Eliza)
- Duggan, Jasmine Rose (Methodist Ladies College, Kew)
- Frahamer, Jarred Anton (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Grahn, Carla Lorinda (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Hansen, Edward Albert (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Johnson, Sophie Rose (Ruyton Girls' School, Kew)
- Kelly, Ashlyn Grace (Brentwood Secondary College, Glen Waverley)
- Laoprapassorn, Bhummipat (Geelong Grammar School, Corio)
- Ngan, Christian (Scotch College, Hawthorn)
- Ochsenbein, Charlotte Eliza (St Paul's Anglican Grammar School, Warragul)
- Parker, Finn Mccreadie (Brighton Grammar School)
- Pereira, Ashleigh Whitney (Nazareth College, Noble Park North)
- Piazza, Daniel Vincent (Ivanhoe Grammar School)
- Raneri, Luca Giovanni (Marcellin College, Bulleen)
- Riley, Catarina Maureen (Mackillop Catholic Regional College Werribee)
- Roberts, Natasha Louise (Nazareth College, Noble Park North)
- Rose, Lulu (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Uwland, Sophie May (Northcote High School)
41 (30 total)
- Andrianopoulos, Drew Kostas (Trinity Grammar School, Kew)
- Astbury, Edward (Northcote High School)
- Barca, Olivia (Ave Maria College, Aberfeldie)
- Barker, Sophie Grace (Star of the Sea College, Brighton)
- Barry, Luke Andrew (Thomas Carr College, Tarneit)
- Colman, Charlie Thomas (Haileybury College, Keysborough)
- Corke, James Mccutchan (St Michael's Grammar School, St Kilda)
- Darby, Edward John (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus, Mernda)
- Dickinson, Jamie Kate (Kilbreda College, Mentone)
- Dixon, Larissa Ivy (Christian College Institute of Senior Education, Waurn Ponds)
- Guerin, Flynn Lachlan (Norwood Secondary College, Ringwood)
- Hadeed, Matthew Fouad (Assumption College, Kilmore)
- Harwood, Maddison Leah (Ballarat High School)
- Hipwell, Connor Hugh (Brighton Grammar School)
- Jackson, Abbey Louise (Sunbury College)
- Layton, Maya Emily (Padua College, Mornington)
- Lee, Sohnie (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Lourantos, Stephanie Sofia (Methodist Ladies College, Kew)
- Macfarlane, Astrid Ivy Abrams (Melbourne Girls' College, Richmond)
- McArthur, Charles Fergus (The Geelong College, Newtown)
- Murphy, Thomas James (Brighton Grammar School)
- O'Connell, Joel Peter (St Patrick's College, Ballarat)
- Pratt, Lachlan James Matthew (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Presley, Anneliese Mary (Emmaus College, Vermont South)
- Purdevski, Jane Vera (Santa Maria College, Northcote)
- Spencer, Clemency Rose (St Paul's Anglican Grammar School, Warragul)
- Stone, Hamish Alexander (Scotch College, Hawthorn)
- Tigani, Robert Raymond (St Joseph's College Newtown)
- Veale, Amy Catherine (Maffra Secondary College)
- Watts, Emily Kate (Distance Education Centre Victoria, Thornbury)
40 (39 total)
- Avice, Theresa Rose (Avila College, Mount Waverley)
- Barr, Alexander Peter (St Michael's Grammar School, St Kilda)
- Belicovski, Maison (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Bell, Caleb William (Maranatha Christian School, Endeavour Hills)
- Bolam, Georgina Kathryn (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Botes, Darcie Brenna (Bacchus Marsh Grammar)
- Ceki, Alex (St Francis Xavier College, Beaconsfield)
- Clifford, Stephanie Stella-Jean (Kilbreda College, Mentone)
- Cornwell, William John (St Kevin's College Toorak)
- Duan, Brandon (Brighton Grammar School)
- Eaton, Duncan Andrew (St Kevin's College Toorak)
- Farrant, Tanya Selima (Sunbury College)
- Farrington, Emma Didier (Swinburne Senior Secondary College, Hawthorn)
- Ferrarese, Mia (Santa Maria College, Northcote)
- Gallaher, Paris Bianca (Toorak College, Mount Eliza)
- Gore, Isabelle Rose (St Francis Xavier College, Beaconsfield)
- Hutchins, Nicholas James (Brighton Grammar School)
- Jaworska, Kinga Jolanta (Eltham High School)
- Jonker, Michael David (Brighton Grammar School)
- Marsh, Madison Kathleen (Catherine McAuley College, Bendigo)
- Matthews, Hope Erin (John Paul College, Frankston)
- McEwen, Jackson James (Ivanhoe Grammar School)
- Medina, Andre Fisher (University High School, Parkville)
- Moor, Simon Thomas Kenneth (St Kevin's College Toorak)
- Moorehead, Jake Louis (Northcote High School)
- Perkins, Luis Tom (St Michael's Grammar School, St Kilda)
- Pollock, Monique Alexandra (Toorak College, Mount Eliza)
- Rigoni, Leeanna Brittany (Distance Education Centre Victoria, Thornbury)
- Robertson, Cameron John Newton (Brighton Grammar School)
- Roe, Emma Grace (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Say, Walter Desmond (Ivanhoe Grammar School)
- Smith, Rachel Anne (Santa Maria College, Northcote)
- Sullivan, Oliver Patrick (St Bernard's College, Essendon)
- Sutherland, Hannah Kate (Trinity College Colac)
- Taylor, Denby Eloise (St Joseph's College Newtown)
- Trebilcock, Sahara Paige (Toorak College, Mount Eliza)
- Turner, Romy Ella (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Walker, Amy Caitlyn (Brentwood Secondary College, Glen Waverley)
- Wu, Yufei Michelle (Ruyton Girls' School, Kew)